Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Бытовая и оргтехник...

Мобильные телефоны

Продам Xiaomi Redmi Note 7__(4/128 Black) . Годному покупцеві підем
К списку
Описание
Фото 0
nophoto
6300 грн.
ID: 146437
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (097) 118-03-91
+38 (066) 105-37-66
Денис Миколайович
Мариуполь
Донецкая обл

Телефон новий в комплекті зарядний пристрій, наушники гарантійний талон, два чехла документи коробка , павер банк на 8000 тисяч міліампер . . . Брав в кінці червня буквально три споловиною місяця в користуванні ще 9 місяців гарантії залишається . . . . Телефон працює ідеально пам'яті вистачає , можна добавити флешку якщо не вистачає . Камера також вражає своїми фотографіями та відеозйомками. Ігри також ідуть чудово без багов так як гаджет Xiaomi Redmi Note 7 е ігровим телефончиком. . . Продавати не планував поки обставини не змусили так бистро. . . Дуже потрібні кошти ? ? ? За таку ціну ви водному інтернет- магазин і з такою комплектацією це по братські . . . Тому серйозним клієнтам возможен торг. . . Якщо наміру брати немаєте навіть не звоніть бо часу на війні вільного мало. . .

Просмотров: 97
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Жду предложения по телефону. Быстрый расчет, деньги на руках, рассмотрю все варианты покупки любой планировки в том числе и малогабаритки.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн


Расширенный поиск

Реклама