Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Досуг и развлечения

Туристическое снаря...

Рюкзак Osprey Ariel 65 WS 62 л Red
К списку
Описание
img1
6850 грн.
ID: 143153
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (063) 022-45-57
www.megatorg.store
Надежда
Львовская обл

Osprey Ariel AG 65 - місткий жіночий рюкзак, який може похвалитися практичністю, широким функціоналом, високим рівнем комфорту і надійності, завдяки чому ідеально підходить для тривалих подорожей з великою кількістю спорядження.Досконала система спини AntiGravity ™ із суцільною 3D-сіткою, розроблена з урахуванням анатомічних особливостей жіночої фігури, забезпечить неперевершений рівень вентиляції і комфорту навіть при повному завантаженні рюкзака. Її вдало доповнює пояс IsoForm ™ нового покоління з можливістю індивідуального припасування по фігурі. За рахунок надійної фіксації пояс передає навантаження на великі групи м'язів ніг, розвантажуючи спину. Розробники Ariel AG 65 подбали про організацію простору і доступ до речей, що вкрай важливо при тривалих подорожах.

Фронтальна частина рюкзака обладнана додатковим входом до основного відділення з J-подібної блискавкою і великою кишенею з еластичної сітки для зберігання мембранної куртки або додаткового одягу.

Знизу розташований відділ для спального мішка з внутрішньою перегородкою. Верхній клапан має дві кишені для дрібних речей і інтегрований знімний рейнкавер. При відсутності необхідності клапан можна зняти, закривши вхід в основний відділ вбудованої накидкою FlapJacket ™.

Розмістити необхідне спорядження допоможуть система кріплення трекінгових палиць Stow-on-the-Go ™, дві петлі для льодового інструмента, стропи для закріплення килимка і компресійні стропи з системою InsideOut ™. Бічні кишені з сітки і кишені з блискавками на поясі забезпечують швидкий доступ до необхідних речей навіть на ходу.

Особливості:

-регульована система спини AntiGravity ™ з натягнутою 3D-сіткою, розроблена з урахуванням анатомічних особливостей жіночої фігури;

-легка периферійна рама-нижній вхід в основний відділ на блискавці-сумісний з рюкзаками Daylite і Daylite Plus-зовнішній доступ до системи гідрації;

-накидка FlapJacket ™ для використання без верхнього клапана-інтегрований знімний рейнкавер-внутрішній фіксатор для ключів-додатковий в

Просмотров: 194
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
75% арабика,25% робуста Кофе замечательно взбодрит, доставит массу удовольствия от каждого глотка и покорит вас своим божественным ароматом.

sardonix.com.ua
Киев
82 грн


Расширенный поиск

Реклама