Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Досуг и развлечения

Охота и рыбалка

Джгут турнікет армійський кровоспинний
К списку
Описание
img1
369 грн.
ID: 179159
Связаться с автором объявления
Написать автору
Дмитрий
Львов
Львовская обл

Джгут турнікет армійський кровоспинний - високоефективне рішення для зупинки різних видів кровотеч нижніх і верхніх кінцівок. Цей тип турнікету є вибором №1 більшість армій світу, державних і приватних структур військової оборони європейських країн. Забезпечує більш надійну фіксацію текстильної застібки за рахунок збільшення місця кріплення велкро, компресорного коміра, зручної пряжки та застосування маяка, що рухається.
Використання:

Кровоспинний джгут турнікет необхідно накласти вище за місце кровотечі. Ремінь у своїй слід витягнути через скобу до упору, закріплюючи його вільний кінчик з допомогою застібки. Фіксуючий стрижень потрібно обертати поки що кротеча зупинитися. Після цього скобу слід застебнути липучкою і зробити записку про час накладання джгута-турнікету. особливості: мобільність та компактність; виражена кровоспинна здатність; простоті накладання; можливості застосовувати за будь-якої погоди. Характеристики: Довжина у відкритому вигляді: 92 см Матеріал: нейлон + поліпропілен Термін придатності не обмежений Колір чорний Джгут турнікет - джгут медичного призначення для надання першої медичної допомоги в екстремальних медичних установах, машинах швидкої допомоги, похідних туристичних розумів під час воєнних дій та інших екстремальних ситуацій. Показання для використання: Для тимчасової екстреної кровоспини при накладенні на руку або ногу пораненої людини. Накладається у випадках, коли зупинити кровотечу іншими засобами неможливо. Джгут турнікет – сучасний, компактний та високоефективний засіб для зупинки кровотеч будь-якого типу та ефективності. Він підходить для застосування в амбулаторних та військово-польових умовах. Джгут є ремінь зі спеціальним карабіном регулювання щільності затяжки. Фіксація липучкою дозволяє застосовувати джути турнікети в найекстремальніших умовах навіть однією рукою.
✚ РЯТУВАЛЬНЕ УСТАТКУВАННЯ:Джгут підтримує швидке використання, він здатний зупинити кровотечу і врятувати життя в ключовий момент, а також заощадити час і врятувати життя! Рятувальне

Просмотров: 88
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Расширение, плиты, перила, крыши, обшивка

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн


Расширенный поиск

Реклама