Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Услуги

Транспортные услуги

Доставка вантажів посилок передач Україна Англія Україна
К списку
Описание
1 грн.
ID: 178710
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (050) 581-39-46
+38 (050) 581-39-55
Володимир
Черновцы
Черновицкая обл

Транспортна компанія забезпечує міжнародні вантажні перевезення сполученням Україна-Англія-Україна . Доставляємо особисті посилки та комерційні багажі . Гарантуємо обережне ставлення до вантажу та вчасне прибуття до кінцевої точки. Перевезення вантажів за кордон підійдуть для доставок різноманітних речей: подарунків, одягу, дрібних замовлень, продуктів харчування. Працюємо у сполученні з містами Великобританії – Лондон, Глостер, Херефорд. Наші працівники уважно прослідкують за завантаженням багажу й перевезенням його в Україну. Також доступна доставка в Англію з завантаженням у будь-якому українському місті (Новою поштою або іншими перевізниками) . Здійснюємо міжнародні пасажирські перевезення до Великобританії з міста Чернівці, а також у зворотному напрямку.

Просмотров: 92
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Европейский/обрезной маникюр и педикюр, покрытие гель-лаком, ручная роспись. Подробнее смотрите по ссылке!

vk.com
Киев
70 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Жду предложения по телефону. Быстрый расчет, деньги на руках, рассмотрю все варианты покупки любой планировки в том числе и малогабаритки.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн


Расширенный поиск

Реклама