Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Оборудование и Мате...

Торговое и пищевое ...

Коробка керування глушника
К списку
Описание
100 грн.
Торг возможен
ID: 179667
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (096) 958-66-88
www.wellmarkm.org
Влад
Львовская обл

За бажанням клієнта ми можемо виготовити електричний глушник, забезпечений коробкою управління, яка уможливлює плавне регулювання напруги струму глушення та частоти. Такий спосіб глушіння забезпечує гуманітарний забій, який відповідає нормам ЄС. Залежно від виду та розмірів забою слід індивідуально встановити робочу довжину ванни глушіння та встановити точні параметри глушення (тільки тоді можна визначити ціну глушника). Рекомендується така установка натягу та частоти струму, щоб через одну тушку поплив струм близько 100 мА. Правильне глушіння для курчат триває близько 10 секунд, для птахів великих розмірів (гусей, індиків) з 10 до 30 секунд.

Технічні дані
Харчування – однофазний струм: 220 V, 50 Hz
Струм глушення вихід – натяг 0-240 V,
частота 40-400 V,
макс. струм глушіння 3A.

Існує можливість підключення сигналізації увімкнення струму глушення, а також завершення циклу електроструму в момент випадкового зняття шланга до спуску води. Можливість плавного регулювання натягу та частоти, а також можливість прочитання натягу, частоти, а також натягу струму на вимірювачах цих параметрів.

Просмотров: 74
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Строго без посредников рассмотрю все варианты комнат! Расчет в любой валюте - рассмотрю покупку проблемной недвижимости или без документов!

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Продам отличный дом на Немышле, ул. Новопоселковая, 60 м2.

emarket.co.ua
Киев
100000 грн


Расширенный поиск

Реклама