Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Оборудование и Мате...

Торговое и пищевое ...

Стіл для очищення шлунків типу CZ-3100
К списку
Описание
100 грн.
ID: 181005
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (096) 958-66-88
www.wellmarkm.org
Влад
Львовская обл

Опис
Стіл для очищення шлунків птахів призначений для усунення ороговелої шкіри - слизової оболонки з внутрішніх стінок шлунка, а також жиру, що приріс на зовнішніх стінках.

Структура та правила дії
Основні частини столу для очищення шлунків: ванна на ніжках, виготовлена ​​з нержавіючої кислототривкої сталі, майданчик прикріплена до ванни, виготовлена ​​з нержавіючої сталі, руховий модуль: редукторний двигун, запобіжна муфта, група очисних валиків, столи, аварійний вимикач, електропроводка . Привід із електричного двигуна за допомогою запобіжної муфти переноситься на зубчасті робочі валики. Розрізані шлунки вручну передаються в робочі валики, які за допомогою зубчастого вінця та відповідного напрямку обертань здирають шкіру з внутрішніх стінок, а після обороту на інший бік здирають жир із зовнішніх стінок шлунка. Зірвані шкіра та жир передаються під натиском теплої води у ванну, а далі спускним отвором у канал.

Технічні дані
Продуктивність– 2500 шт./год
Потужність двигуна – 0, 37 kW
Натяг мережі – 230/400 V, 50 Hz,
Споживання води – 0, 5 - 0, 8 м/год
Вага – 116 кг

Просмотров: 54
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Строго без посредников рассмотрю все варианты комнат! Расчет в любой валюте - рассмотрю покупку проблемной недвижимости или без документов!

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Рассмотрю первые и последние этажи - в приоритете кончено средний, в любом состоянии, возможно с долгами, порядочность гарантирую.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама