Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Оборудование и Мате...

Торговое и пищевое ...

Перекрутник VEMAG FSL 211
К списку
Описание
100 грн.
ID: 181153
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (096) 958-66-88
www.wellmarkm.net
Влад
Львов
Львовская обл

Опис товару
Універсальні сосисочні перекрутники VEMAG серії FSL дозволяють гнучко підлаштовуватися під завдання середнім та
невеликим виробництвам з широким асортиментом за порівняно невеликих обсягів випуску кожного
виду.
FSL – компактний перекрутник із швидкою системою налаштування на продукт. При переході на новий продукт Ви змінюєте програму, задаєте нову вагу та калібр, довжину машина розраховує автоматично, перекручуючи сосиску точно у потрібному місці. Остаточне налаштування проводиться вручну в залежності від бажаної щільності набивання.
Результат - точна вага, рівномірний калібр і перекручування в потрібному місці - досягається завдяки універсальним
стрічкам-транспортерам , що забезпечують рух продукту, підтримку сосисок та їх перекручування у потрібному місці. Головна особливість – відсутність обмежувачів регулювання довжини. Це робить перекручувач FSL універсальним, т.к. на ньому можна виробляти продукт будь-якої довжини та калібру. Похилі транспортерні стрічки зручні у використанні. Оператор може контролювати процес та моментально реагувати на пориви оболонки.
Процес набивання контролюється сенсорними датчиками (опція), що розпізнають кінець оболонки. Це гарантує акуратну та чисту роботу навіть на найвищій швидкості, забезпечуючи високий рівень контролю за робочим процесом
Завдяки продуманій конструкції від установки перекрутника на машину до початку роботи необхідно приблизно 10 хвилин, для точного налаштування параметрів до 2 хвилин – значна економія часу та підвищення продуктивності роботи.
Транспортерні стрічки, що паралельно рухаються, без прихованих кутів і кромок, а також великі, гладкі поверхні з нержавіючої сталі дозволяють легко і просто здійснити санобробку. Захисний короб для електроніки box-in-box надійно захищає електроніку при щоденній експлуатації.

Просмотров: 54
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю недорогую гостинку на Салтовке, Северной Салтовке, можно с ремонтом и без, с общей кухней по реальной цене.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Продам отличный дом на Немышле, ул. Новопоселковая, 60 м2.

emarket.co.ua
Киев
100000 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Жду предложения по телефону. Быстрый расчет, деньги на руках, рассмотрю все варианты покупки любой планировки в том числе и малогабаритки.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама