Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Строительство и рем...

Проекты, дизайн

Замовити скульптуру від дизайн студії Романа Москаленка
К списку
Описание
img1
1 грн.
Торг возможен
ID: 115788
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (095) 105-42-85
+38 (050) 995-57-17
www.design-moskalenko.com .ua
Роман Москаленко
Черновцы
Черновицкая обл

Наша дизайн студія займатися виготовленням реалістичних і стилізованих скульптур різними методами і технологіями.
Одним з таких напрямів в створенні скульптури, є виготовлення скульптур техніками лайфкастинг (зліпок з тіла). Ця техніка передбачає створення скульптури таким методом коли як вихідний матеріал застосовуються реальні тіла людей. Це можуть бути дівчата (моделі), або ж в якості моделей можуть бути і самі замовники.
Жіноча скульптура, виготовлена техніками лайфкастинга здатна змінити інтер'єр приміщення до невпізнання. Така скульптура витончено підкреслить стильовий напрямок в дизайні і стане центром інтер'єрної композиції. Вона в точності відтворить форму тіла, рівень її деталізації і якість виконання вразять Вас і Ваших гостей. Ви можете замовити скульптуру, в якій ми врахуємо Ваші побажання по корекції форми тіла. Застосовуючи найсучасніші технології, наші скульптури декоруються методом хімічної металізації (декоративне золочення, сріблення. хромування).
Створена таким чином художня скульптура або сучасна скульптура, безсумнівно, прикрасять інтер'єр, виконаний в будь-якому стильовому напрямку.
Другий напрям у скульптурі з якими працюють наші скульптора і декоратори, це виготовлення ландшафтних і паркових скульптур із застосуванням нових технологій у створенні форм скульптури. Такі вироби дуже міцні навіть на тонких ділянках скульптур, що в свою чергу дає можливість якісної художньої опрацювання і високої деталізації. В результаті чого виходять дуже міцні, витончені і красиві скульптури, які можна застосовувати не тільки в дизайні інтер'єру але і в ландшафтному дизайні.
Якщо Вас цікавлять ексклюзивні скульптури та виготовлення скульптури на замовлення, звертайтеся в нашу дизайн-студію, ми надамо Вам весь спектр послуг від розробки концепції до її практичної реалізації.


Просмотров: 867
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предоставляется большая база, бесплатная реклама, гибкий график, высокий процент, возможность заработка с первого дня работы.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Европейский/обрезной маникюр и педикюр, покрытие гель-лаком, ручная роспись. Подробнее смотрите по ссылке!

vk.com
Киев
70 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предлагайте свои варианты в рабочем состоянии

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама