Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Строительство и рем...

Проекты, дизайн

Замовити барельф від дизайн студії Романа Москаленка
К списку
Описание
img1
1 грн.
Торг возможен
ID: 115792
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (095) 105-42-85
+38 (050) 995-57-17
www.design-moskalenko.com .ua
Роман Москаленко
Черновцы
Черновицкая обл

Створюючи стильний та ексклюзивний дизайн приміщень для наших клієнтів ми досить часто застосовуємо для декорування настінні барельєфні панно і рельєфні картини.
Барельєф в інтер'єрі застосовується вже досить давно, переважно в композиціях, виконаних у класичних стилях.
В сучасному дизайні техніки барельефных композицій настільки різноманітні, що дають змогу органічно вписати барельєф практично в будь-який інтер'єр і під будь-яку стилістику. Рельєфні панно в сполученні з грамотно облаштованим штучним освітленням, завдяки грі світла, дозволяє створювати необхідні акценти на елементах декору.
Барельєф у класичних і сучасних стилях в дизайні інтер'єру у виконанні наших майстрів завжди ексклюзивний, має певний почерк і стиль. Ми можемо виготовити рельєфне панно на замовлення використовуючи ескізи клієнта, враховуючи його побажання і стильовий напрям в дизайні інтер'єру.
Створюючи стильні барельєфи, ми використовуємо як традиційні матеріали, так і матеріали, що розроблені нашими майстрами. Для додання барельєфу переливів текстур і глибини відображення, ми використовуємо технологію нанесення на об'ємний рельєф шару металу, з подальшим коліруванням, (декоративне золочення, хромування і сріблення).
Замовляючи у нас послуги по створенню інтер'єру з застосуванням барельефних панно або рельєфних картин, Ви набуваєте дуже стильний та ексклюзивний продукт, який буде гармонійно вписаний в інтер'єр не залежно від стилю в дизайні інтер'єру.


Просмотров: 591
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю недорогую гостинку на Салтовке, Северной Салтовке, можно с ремонтом и без, с общей кухней по реальной цене.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Жду предложения по телефону. Быстрый расчет, деньги на руках, рассмотрю все варианты покупки любой планировки в том числе и малогабаритки.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама