Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Строительство и рем...

Проекты, дизайн

Дизайнер оптимального простору, декоратор затишної оселі.
К списку
Описание
500 грн.
ID: 174804
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (067) 399-28-23
Василина
Киев
Киевская обл

Якщо Ви не маєте часу та змоги власними зусиллями створити комфорт у своїй оселі, а ремонт уже надто давній чи успадкований від попередніх власників, або ж Ви мешкаєте в орендованій квартирі, але відчуваєте, що життя надто швидкоплинне, щоб постійно відкладати домашній затишок на потім, я знаю, як Вам допомогти! • Ви навіть не помічаєте візуальні обтяження у своєму просторі, але постійно виникає потреба щось змінити, переставити, оптимізувати? Я допоможу виявити ті предмети інтер’єру, які «крадуть» повітря і простір, заважають створити бажаний стиль, без яких Ваш дім буде світлішим і затишнішим. Ми спільно усунемо «візуальний шум» у Вашій оселі! • Є елементи інтер’єру, яких, на жаль, позбутися не можна, але вони постійно створюють дискомфорт? Я допоможу Вам їх вдало «обіграти», і Ви переконаєтеся, що з них можна створити навіть красу! • Надам поради стосовно того, які предмети вже морально застаріли, які слід прибрати чи приховати, і Ви пересвідчитеся, що Ваш простір заграв новими барвами вдалих деталей, які нарешті гармонійно доповнюють одна одну без зайвого чи недоречного. • А ще я розповім, яких елементів бракує, щоб створити очікувану атмосферу; де можна придбати необхідний, якісний, актуальний декор, причому за помірними цінами. • Ви дізнаєтеся, як оптимально розмістити у Вашому просторі нові предмети інтер’єру, і неодмінно переконаєтеся, що не все стильне й вишукане завжди означає непомірно дороге чи зовсім не доступне для Вашого бюджету. Якщо відчуваєте, що Ваш дім нарешті може стати таким, про який Ви завжди мріяли, звертайтеся за порадами до фахівця. Вартість консультації акційна - 300. Умови подальшої співпраці залежно від обсягу та складності творчого завдання обговоримо на місці. Свій досвід охоче спрямую задля Вашого затишку. Радо чекаю саме на Вас) )

Просмотров: 546
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Большой выбор бытовой химии из Германии и Польши!

sardonix.com.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн


Расширенный поиск

Реклама