Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Выберите категорию

На об'єктах дорожнього сервісу заборонять продаж алкоголю?ідповідну пропозицію містить проект Закону від 25.03.2016 №4306 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження додаткових обмежень при реалізації алкогольних напоїв та вдосконалення положень, що встановлюють відповідальність за порушення правил торгівлі алкогольними напоями чи тютюновими виробами)", автором якого є народний депутат Олексій Гончаренко.
Зокрема, законопроектом пропонується заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів:
- у період з 22:00 до 08:00 (крім закладів ресторанного господарства), а у дні
державних свят з 18:00 до 08:00 (для пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових);
- на об’єктах дорожнього сервісу, що є складовими міжнародних та національних автомобільних доріг загального користування (крім закладів ресторанного господарства, розташованих в приміщеннях таких об’єктів дорожнього сервісу) за межами населених пунктів (для пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових);
- на полицях самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках, пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових.
Також пропонується внести зміни до ст. 156 КУпАП, встановивши, що всі правопорушення, передбачені ст. 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», підпадають під дію відповідного положення КУпАП.
На думку автора законодавчої ініціативи, дані зміни сприятимуть зменшенню обсягів споживання алкогольних напоїв, скороченню правопорушень, що вчинюються у стані алкогольного сп’яніння та обмежать вживання пива серед неповнолітніх.

30.03.2016
Просмотров: 109


Расширенный поиск

Реклама